Info

Welkom bij de Fotogroep Hoogeveen!

Wij zijn een vereniging van liefhebbers van fotografie uit Hoogeveen en omstreken. Iedereen die fotografeert kan lid worden, zowel beginners als gevorderden. Wat wij gemeen hebben is onze liefde voor de fotografie. Wij willen elkaar stimuleren in fotografie en alles wat daarmee te maken heeft.

Waar en Wanneer
Hoe word je lid
Contact

FunctieWieEmail
Voorzitter:Harmke van Zwolvoorzitter@fotogroephoogeveen.nl
Secretaris:Miriam Rooskensecretaris@fotogroephoogeveen.nl
Penningmeester:Nella van Zalkpenningmeester@fotogroephoogeveen.nl
Algemeen Lid:Mark van Keulen
ActiviteitencommissieHarmke van Zwol, Conny Baanen en Bartke de Vriesactiviteiten@fotogroephoogeveen.nl
Beamer:Rufus Plompbeamer@fotogroephoogeveen.nl
Tentoonstelling commissie:Gerrit Westerveententoonstelling@fotogroephoogeveen.nl
Webmasters:Jan Meijer en Karen Starrenburgwebmaster@fotogroephoogeveen.nl
FacebookNella van Zalk
InstagramMirelle ten Voorde, Mark van Keulen
KascommissieNella van Zalk
Nieuwsbrief Redactie:Mark van Keulen en Jan Gieselinknieuwsbrief@fotogroephoogeveen.nl